Symulator Refleksu dla dzieci

Nowy model urządzenia przygotowana dla dzieci o nazwie Junior podczas memoriału Ireny Szewińskiej w Bydgoszczy w sierpniu 2020 był główną atrakcją imprezy

Stoisko Fundacja Wychowanie przez Sport było najbardziej oblegane ze względu na atrakcyjny wygląd naszego urządzenia na którym była możliwość sprawdzenia jakim refleksem dysponują młodzi przyszli sportowcy.

Symulator Refleksu dla dzieci okazało się hitem gdzie poprzez świetną zabawę można było potrenować na urządzeniu, aby zwiększyć własną szybkość reakcji.

Urządzenie może także służyć do celów medycznych. Lekarz lub rehabilitant w trybie pomiaru ma możliwość nastawić czas badania i czas podświetlenia przycisku w oczekiwaniu na reakcję badanego dziecka. Refleksomierz może posłużyć także jako narzędzie do badania koordynacji ruchowej i pomóc w powrocie do zdrowia.

Refleksomierz Model Tokyo, który jest znaczni większych rozmiarów jednak posiada tryb junior dla dzieci. Aktywując ten tryb na ekranie dotykowym symulatora refleksu w grze udział biorą tylko środkowe przyciski. Natomiast opisywany powyżej model Junior jest przygotowany tylko i wyłącznie z myślą o naszych najmłodszych uczestnikach 

Recommended Posts