Skip to content

Refleksomierz Wynajem / Batak Wynajem

Refleksomierz ASUZU jest do wynajęcia poprzez sieć partnerów, którzy dokonali zakupu bataka z przeznaczeniem na wynajem.

Batak ASUZU to nie tylko urządzenie przeznaczone do siłowni i ćwiczenia refleksu, ale przede wszystkim ciekawa atrakcja na różnego rodzaju eventy. Możesz go wynająć od naszych parterów nie tylko na imprezy firmowe, ale i na różnego rodzaju festyny, spotkania szkoleniowe, a nawet wesela.

Urządzenia przeznaczone są zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci, dla których jest to najczęściej jedna z ciekawszych atrakcji na imprezie .

Szczegółowe ustalenia finansowe odnośnie refleksomierzy na wynajem, ustalasz ty bezpośrednio z naszym partnerem bez naszego pośrednictwa. Firmy wynajmujące batak w ramach wynajmu dają cały serwis i obsługę urządzenia na Twojej imprezie.

Dotykowe przyciski z podświetleniem LED gwarantują dobry rozbłysk aktualnie włączonego przycisku, przez co znacznie zwiększa się komfort i przyjemność zabawy.  Bezawaryjne działanie refleksomierza podczas każdej imprezy, którą zorganizujesz, gwarantuje jakość urządzenia.

Urządzenie sprawdzające czas reakcji, które wynajmiesz jest wykonane z metalu, co daje pewność o jego wytrzymałości i odporności na silne uderzenia.  Trening  z naszym refleksomierzem będzie owocny dla ciała, gwarantuje wspaniałą zabawę, którą zapamiętasz na długi okres.

Zapraszamy do kontaktu z nami jako producenta refleksomierzy / bataków, aby pozyskać więcej informacji.