Skip to content

My o sobie / ASUZU

Gwarancją niezawodności urządzeń marki ASUZU są setki godzin testów i doskonała jakość montażu.

Własne pomysły i rozwiązania

Wszystkie refleksomierze są wdrażane do produkcji seryjnej w oparciu o własne pomysły i własne rozwiązania konstrukcyjne, po przeprowadzeniu prób wytrzymałościowych i eksploatacyjnych.  Szczególną uwagę przywiązujemy do badań związanych ze spełnieniem wymogów deklaracji CE dopuszczającej wyrób do sprzedaży na terenie Unii Europejskiej.

Satysfakcja klienta i użytkowników urządzeń

Jako producent refleksomierzy staramy się prężnie rozwijać działalność, która przede wszystkim mając na celu satysfakcję klienta i użytkowników bataków. Elastyczność, innowacyjność oraz zaplecze technologiczno-produkcyjne pozwala nam na stworzenie dla Państwa oferty, która jest godna zaufania i godna polecenia innym. Od 2020 wprowadziliśmy możliwość wynajmu refleksomierzy poprzez sieć klientów, którzy dokonali zakupu naszego urządzenia – zobacz zakładkę: refleksomierz wynajem / batak wynajem.

Chcemy być dla Ciebie najlepszym partnerem i dostawcą urządzeń z jakim współpracowałeś. Staramy się być wszędzie tam, gdzie możemy pomóc zaszczepiać miłość do aktywnego spędzania wolnego czasu.

Do Twoich wymogów potrafimy dopasować kolorystykę produktu, elementy graficzne czy kolory przycisków. Oferujemy również naszą pomoc w trakcie planowania i projektowania, sali dydaktycznej, rehabilitacyjnej oraz obiektów sportowych.

mgr Zbyszek Masternak

Właściciel marki ASUZU